שיפוץ פנימי מקיף – בית משפחתי במלבורן

facebookgoogle_pluspinterest

שיפוץ-פנים-לבית-משפחתי-מלבורן

St. Kilda, זה אחד ממגרשי המשחקים בחוף הים של מלבורן. האזור ידוע בתרבותו הבוהמית וכביתם של אמנים ומוזיקאים בולטים רבים – באזור זה ממוקם הבית שלפניכם אשר שופץ באהבה רבה. כדי להימנע מתהליך ארוך של אישורים ושיפוץ, הבית הזה עוצב מחדש מבלי לשנות את צורת הנפח וטביעת הרגל שלו. הסרת קירות והקצאה מחדש של חללים יחד עם הוספת דלתות הזזה גדולות מסייעים למעבר חלק בין חללי פנים והחוץ.

אולם הכניסה הוא ממש חקר בפשטות אלגנטית עם הקשת החיננית שלו ועיטורים אשר שימרו ממורשת העיצוב המקורי של בית זה.

שיפוץ-פנים-לבית-משפחתי-מלבורן-01

המטבח הוא מטבח אוניה המצויד בכל הנוחות המודרנית. האי במטבח מוסיף סביבת עבודה נוספת וגם מקומות ישיבה נוספים. משטחי עבודה מבטון וארונות העץ המסוגננים מוסיפים עניין בלי ליצור מהומה בחלל.

סגנון העיצוב שמשלב ארונות ובטון משוכפל בחדר המשפחה, שניהם נעימים לעין מבחינה אסתטית כמו גם תועלתנים בתפקוד. הארונות יוצרים מקום נוסף לאחסון ומישרת הבטון מאפשרת מקומות ישיבה נוספים בעת צורך.

שיפוץ-פנים-לבית-משפחתי-מלבורן-02

כדי לחזק את הגישה המינימליסטית של הבית הזה, החלונות נשמרים חשופים כדי לאפשר לאור הטבעי להיכנס לבית. בחדר האמבטיה, חלונות עם זכוכית חלבית נותנים פרטיות בעת הצורך.

שיפוץ-פנים-לבית-משפחתי-מלבורן-03

באופן ברור, למשפחה זו יש חוש נפלא של משחק שמקבל ביטוי מובהק בעיצוב ע"י התוספת של משחק הקלאס שחרוטה באופן קבוע על הרצפה בין המטבח וחדר המשפחה. תוספת זו מזכירה לכולנו שאנחנו אף פעם לא מבוגרים מידי כדי להיות שוב ילדים !

שיפוץ-פנים-לבית-משפחתי-מלבורן-04

שיפוץ-פנים-לבית-משפחתי-מלבורן-05

+ אדריכלים: MAKE architecture
* צילום: Nina Jungbeck

facebookgoogle_pluspinterest

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *