תוספת בניה ממכולות – תכנון היברידי

facebookgoogle_pluspinterest

תוספת-בניה-ממכולות-תכנון-היברידי

איך מכפילים את הגודל של בית קטן עם קומה אחת משנות החמישים שממוקם בהוליווד הילס בלוס אנג'לס, עם תקציב הדוק ומגבלות תכנון ובנייה?

התשובה היא, באמצעות מבנה ממכולות שמוערם על מסגרת פלדה מבנית אשר הוקמה מעל הגג הקיים של הבית המקורי.

על ידי השימוש בעיצוב ההיברידי החכם הזה, הבעלים- סקוט פרי, לא רק הגדיל ומיצה את מרחב המחיה שלו במקסימום, הוא גם הפחית עלויות באופן משמעותי, את פסולת הבניין, ההריסה והוצאות כלליות, תוך שמירה על טביעת הרגל המקורית של המבנה.

תוספת-בניה-ממכולות-תכנון-היברידי-01

תוספת הבניה הייחודית שאתם רואים יצרה בית בן שלוש קומות, עם תוספת של 105 מ"ר הכוללת סוויטת הורים, גלריה, סטודיו לעיצוב ומרפסת גג.

המבנה תוכנן כך שיהיה עמיד בפני רעידות אדמה ורוחות קיצוניות, מסגרת הפלדה על תוספת הבניה מהמכולות מגנה על הגג הקיים ומספקת מקום לאינסטלציה, צנרת מכאנית וחשמלית עם גישה נוחה, ומאפשרת זרימת אוויר וקירור פסיבי.

תוספת-בניה-ממכולות-תכנון-היברידי-02

תוספת-בניה-ממכולות-תכנון-היברידי-03

הקונסטרוקציה המחוררת מפלדה יוצרת חופה שמשמשת כשכבת עור שנייה הממוסגרת מהקירות כדי להפחית את החום, אור השמש והרוח על המבנה. מעבר לעטיפת הגג המסגרת והחופה, היא גם תומכת בגג חי (ירוק), פנל לחשמל סולארי ושביל הגישה.

בין התכונות המגניבות והירוקות של הבית תמצאו צהרים נפתחים, מערכת ערפול בעלות נמוכה אך עדיין יעילה מאוד, מערך סולארי רכוב גג, מכשירי חשמל יעילים באנרגיה, ועוד.

תוספת-בניה-ממכולות-תכנון-היברידי-04

תוספת-בניה-ממכולות-תכנון-היברידי-05

+ אדריכלים: ecotechdesign

facebookgoogle_pluspinterest

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *