אודות

אקס האוס – אודות

אקס האוס הוא בלוג בתחום אדריכלות ועיצוב פנים. ההחלטה להקים אותו באה מתוך הרצון לעורר השראה לעשייה, להביא כתבות מעניינות ומרעננות ולספק מקום מכובד ומסוגנן להצגת פרויקטים מקוריים מהארץ והעולם. בנוסף, השאיפה היא להביא תכנים מקוריים כדי לאפשר לכם לראות מה נעשה בעולם ואיך ניתן לעשות זאת בביתכ

כמו כן נשמח לספק פלטפורמה מכובדת לאמנים, סטודנטים ובעלי מקצוע בישראל ולהציג את הפרויקטים והיכולות שלהם, ללא תשלום, במקום אשר יכבד את היצירה –הבמה שלכם

אקס האוס פרויקטים, חברה לתמ"א 38 ופינוי ובינוי, מלווה דיירים לאורך כל הפרויקט החל משלב חתימות ההסכמה ועד לסיום הפרויקט. אנו מגינים על הדיירים ודואגים לתמורה המרבית והאיכותית ביותר שניתן בזכות צוות מומחים מכל התחומים לרבות אדריכלים, קונסטרוקטורים, עורכי דין מעולים, ומאתרים יחד עם הדיירים את היזם הטוב ביותר עבור הפרויקט. אנחנו נילחם מול הרשויות ונוודא את קיום מלוא הזכויות מצד היזם ונפקח על עבודת הקבלן המבצע.
כיום אנו פועלים ברעננה, ר"ג, חולון, ב"ב, בת-ים, הרצליה.
לתיאום פגישה ופרטים: info@xhouse.co.il

החזון שלנו הוא ליצור מקום בו כולם ירגישו בבית, מקור אליו יוכלו לפנות לקבלת עצות והכוונה בתחומי האדריכלות, עיצוב פנים, מוצרים לבית ושירותים מקצועיים, ולספק את הכלים הטובים ביותר לקוראים וקהל הלקוחות שלנו.

האתר הוא נגזרת של מגזין בינלאומי מצליח ובעליו שותפים לתכנים שמוצגים לפניכם. הצוות שלנו כולל כותבים מקצועיים מהארץ והעולם.

טיפ מהצוות –

אנחנו מזמינים אתכם לטייל בבלוג. הכתבות מגוונות ופונות אל כל הטעמים והסגנונות – כנסו לעמודים שונים בתחומים אותם אתם אוהבים. אנו מבטיחים שתמצאו פוסטים מדליקים, תכנונים מאתגרים, רעיונות מקוריים ותקבלו השראה רבה. לכתבות המוצגות אין תאריך "פג תוקף" – אז.. תיהנו מכולן.

ליצירת קשר ליחצו כאן.

גלישה מהנה
צוות אקס האוס.

4 תגובות “אודות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *